Ürünler

01.


 

 

 

Competit.io yeni nesil bir monitoring programıdır. Markalar için rakiplerinin web sitelerini izleyen, düzenli olarak yapılan değişiklikleri raporlayan, bu değişiklikler üzerinden analizler sunan bir tool’dur. Competit.io markanın belirlediği rakiplerin web sitelerini belirlenen periyotlarda ekran görüntülerini çekerek takip ediyor. Çekilen ekran görüntülerinin birbirlerinden farkını image processing yaparak ayırt ediyor ve yapılan işlemi belirliyor. Bu işlem sonunda rakip web sitesindeki tüm çalışmalar düzenli olarak raporlanıyor.

Tanıtım Videosu: https://vimeo.com/289654672

 

 

 

 

Türkiye’de kendine ait bir mecradan, blogunda, instagram ya da Twitter sayfasından, Youtube kanalından yayın yapan yüzbinlerce yayıncı bulunuyor. Bu yayıncılarına kimisi birkaç kişiye ulaşıyor kimisi milyonları etkiliyor. Ama her biri, markaların tüketicisi olan hedef kitleleri etkiliyor, onların izlediği, okuduğu içerikler yaratıyor. Bloggeragonder.com markalara ve ajanslara kendi oluşturduğu sistem üzerinden 35 farklı segmentte, blogger diye tanımlayabileceğimiz yayıncılara ulaşma imkanı sunuyor. Markanızın hizmeti, ürünü, kampanyası ile ilgili basın bülteninizi ve yayılanmak istediğiniz görsellerinizi uygun segmetteki yayıncılara bir tıkla ulaştırmak için hemen bizimle temasa geçin.

Basın Bülteni Gönderimi: Basın Bültenlerinizi belirlediğiniz kategorilerdeki bloggerlara ulaştırabiliyorsunuz. 24 Saat içinde blogger’lara ulaşma ve yayın takibi raporunu mailinizde görebiliyorsunuz.

Basın Bülteni Bloğu: Basın bültenlerinizi özel bloğumuzda yüksek boyutlu görselleriyle birlikte yayınlıyor ve gönderim yapmadığını bloggerların ya da konuyla ilgili farklı paydaşların da basın bültenlerinize ulaşmasını sağlayabiliyorsunuz.

Ürün/Hediye Gönderimi: Bloggerla ürünlerinizi ya da hediyelerinizi göndermek istiyorsanız. Premium hizmetimizden yararlanarak birkaç gün içinde istediğiniz tüm bloggerlara ulaşabilirsiniz. Gönderimlerinizi sizden özel kuryemizle alıyoruz ve gönderiyoruz. Gönderimlerinizin ulaşmasını takiben 24 saatte takip raporunu mailinizde görebiliyorsunuz.

Tanıtım Videosu: https://vimeo.com/249352292

 

 

 

 

Linkedin bir pazarlama mecrası olarak giderek öne çıkıyor ve biz de Gagarin olarak Linkedin’de uzmanlaştık. Ben de ajans başkanı ve aktif bir yazar olarak bir Linkedin Marketing kitabı yazdım. Hatta bir de sosyal medya sözlüğü hazırladık bonus olarak… Markalara detaylı Linkedin analizleri yapıyor, içerik planları hazırlıyor, sunumlar yapıyor, yaratıcı çalışmalar oluşturuyoruz.

Okumak İçin: www.gagarin.com.tr/linkedin

 

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit, sed do.Lorem ipsum dolor sit amet,

Instagram Photos

We're Are Social

Our Last Twitts